Bruno Magalhaes by se měl v letošní sezoně zúčastnit pěti soutěží Intercontinental Rally Challenge. Magalhaes se samozřejmě zúčastní podniků na Azorských ostrovech a na Madeiře, které jsou zároveň součástí portugalského šampionátu.
Magalhaes usiluje také o starty na dalších třech soutěžích IRC 2009. Na všech by měl startovat s Peugeotem 207 Super 2000 a s podporou portugalského importéra francouzských vozů. "Chtěl bych absolvovat co nejvíce soutěží v zahraničí," přeje si Bruno Magalhaes. "Pokud to bude možné, rád bych startoval na Rally Asturias, v Sanremu a ve Skotsku, ale záleží na tom, zda získáme dostatečnou podporu od sponzorů, což je pro mě v tuto chvíli velký problém."
V loňské sezoně se Magalhaes zúčastnil dvou soutěží IRC a značně při nich na sebe upozornil. Při Portugalské rally vedl v průběžném hodnocení, pak ovšem vyletěl z tratě a ztratil tři minuty. Vedl také na Madeiře, tady jej ovšem následně přibrzdil defekt. "Minule jsme předvedl, že jsem docela rychlý. Myslím si, že pokud se letos vrátím, mohl bych některé soutěže IRC vyhrát. Portugalský šampionát je pro mě hodně důležitý, zdejší starty jsou důvodem, proč mě Peugeot podporuje, ale rád bych absolvoval také několik podniků IRC," uzavírá osmadvacetiletý Portugalec.
Zdroj: IRC Media
Ilustrační foto: Miloš Rybář
ZdeněkZ