English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Ušetřete peníze s kalkulačkou povinného ručení

Zařazeno : komeriční sdělení

Reklama, 19.11.2019 09:47
Tisknout článek
Kategorie : WRC; zobrazeno : 7917x


Povinné ručení je produktem, který v poslední době neustále zdražuje. Není se proto čemu divit, že vlastníci motorových vozidel se snaží najít způsob, jak tyto náklady co nejvíce minimalizovat. Ideálním nástrojem se může stát kalkulačka povinného ručení.
Ušetřete peníze s kalkulačkou povinného ručení
Ušetřete peníze s kalkulačkou povinného ručení

I když patříte ke svědomitým řidičům, jezdíte celý život bez nehod a narůstá vám bonus, stejně dochází každoročně k pozvolnému zdražování povinného ručení. To je naprosto běžná situace, jíž se bohužel nelze divit. Jsou mezi námi totiž i ostatní řidiči, kteří mají časté nehody, vysoké škody, a jejich následky nesou všichni zákazníci pojišťovny.

Je pravdou, že podobné zdražování není samozřejmostí, a nikoliv v takové míře. Každá pojišťovací společnost ke svým klientům přistupuje trochu odlišně. Proto je nejvyšší čas najít si takové povinné ručení, které bude kvalitní a zároveň nejlevnější.

Co je to kalkulačka povinného ručení?
Kalkulačka povinného ručení je nástrojem schopným porovnat několik nabídek pojištění odpovědnosti z provozu vozidla na jednom místě a prezentovat je zákazníkovi během velice krátké chvíle. A to všechno na internetu, tedy z pohodlí vlastního domova. Toto řešení výběru povinného ručení sebou přináší řadu výhod.

Úspora drahocenného času
V první řadě nemusíte chodit na pobočky žádných pojišťoven. Stačí na internetu zvolit ten správný online srovnávač s bohatou databází pojišťovacích společností. Vyplnění základního formuláře zabere pár minut a seznam vyhovujících produktů se zobrazí obratem. To je velká úspora času a zároveň maximální komfort.

Nezávislé srovnání více nabídek
Jak už částečně zaznělo v předchozích řádcích, kalkulačka povinného ručení vám předloží nabídky mnohých pojišťoven. Nejsou porovnávány jen dvě nebo tři vybrané pojišťovny, jak by mohl, kdo myslet. Kvalitní srovnávač nabízí pojištění od malých i velkých společností, tudíž se vám dostane opravdu nezávislých výsledků.

Nejlevnější povinné ručení
Výše uvedené kroky vedou k jedinému. A to je nejvýhodnější povinné ručení na trhu. S online kalkulačkou máte záruku, že cena bude zkrátka nejlepší. A to i s přihlédnutím k řadě dalších faktorů. Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla na internetu totiž můžete obohatit o nejrůznější připojištění.
·    Pojištění skel
·    Úrazové pojištění
·    Lepší asistenční služby
·    Živelné pohromy
·    Střet se zvěří a mnohé jiné

Tohle všechno se promítá do ceny povinného ručení, včetně vašich bonusů za jízdu bez nehod. A právě k tomu přihlíží kalkulačka povinného ručení, jež vše zohlední ve výsledných nákladech.

Internetový srovnávač pojištění je bezplatným nástrojem, který si každý může vyzkoušet kdykoliv a odkudkoliv. Třeba jenom proto, abyste zjistili, zda za povinné ručení neplatíte více než byste museli. A pokud ano, s pomocí internetu si takové pojištění můžete snadno změnit.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Jenom bezpečná rally je dobrá rally

Jenom bezpečná rally je dobrá rally

11.02.2016 18:09

Článek Klára Sobotková , Česká rally

Racing-Mania.cz

V Příbrami zaburácí i WRC

22.09.2011 14:53

Článek Petr Eliáš, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Dakar - 10. etapa [AKTUALIZUJEME]

/ Další video...