English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Filip Mareš v barvách „autoklubu“ před novými výzvami

Zařazeno : Mareš

Honza Froněk, 17.03.2017 09:20
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 3650x


Na úspěšnou spolupráci ze sezóny 2016 naváží také v roce 2017 Filip Mareš a Autoklub České republiky. V rámci projektu AUTOKLUB PEUGEOT RALLY TALENT, jehož hlavními partnery jsou i pro letošní rok značka Peugeot v ČR a společnost Total ČR, se Filip Mareš, navigovaný Janem Hlouškem představí na většině podniků  MČR v rally, jež příští týden otevře 36. Valašská rally.
Filip Mareš v barvách „autoklubu“ před novými výzvami
Filip Mareš v barvách „autoklubu“ před novými výzvami

Ta bude současně také zahajovacím podnikem nově vzniklého PEUGEOT TOTAL RALLY CUPu 2017, ve které bude mladá dvojice plnit úlohu jednoho z favoritů. Neméně důležitým programem nadějné posádky bude účast v barvách ACCR Czech Teamu v kompletním ERC Junior U27, jež startuje už na konci března šotolinovou Azores Airlines Rallye. Využívat budou, stejně jako v loňské sezóně, osvědčené techniky v podobě vozu Peugeot 208 R2. Změna ovšem nastává na pozici přípravce vozu, jímž v letošní sezóně bude milovický GEKON Racing.
Filip s Honzou se všem fanouškům představí v novém atraktivním designu už tuto sobotu na 8. Testovací RZ Žiželice, kde se budou, stejně jako mnoho dalších posádek, připravovat na úvod soutěžácké sezóny.
„Budu-li upřímný, už se opravdu nemohu dočkat, až vše vypukne! Máme za sebou několik týdnů usilovných příprav a nyní odpočítáváme poslední dny do startu vzrušující sezóny. Z mého pohledu jde jednoznačně o program, o kterém jsem dlouho snil. Teď už bude záležet především na nás, jak se s naším novým týmem s nabízenou příležitostí popasujeme. Uvědomuji si, že nás nečeká snadná úloha, zvláště na evropských tratích, které pro nás budou z většiny nové. Rozhodně ale udělám maximum pro to, abychom vlajku AUTOKLUB PEUGEOT RALLY TALENTU na českých tratích, i vlajku ACCR Czech Teamu na tratích evropských, drželi opravdu vysoko,“ komentoval předstartovní rozruch semčický pilot.

Slovo si na prahu nové sezóny vzal také manažer AUTOKLUB PEUGEOT RALLY TALENT Stanislav Kafka: „Je před námi výzva v podobě startů v MČR v rally, kde bychom rádi bojovali jak o titul ve třídě 6, tak i o vítězství v PEUGEOT TOTAL RALLY CUPu. Pro další rozvoj naší mladé posádky jsou ale třeba i starty na nových tratích v zahraničí a porovnání s velmi rychlou konkurencí v ERC Junior U27.“

Marco Venturini, ředitel značky Peugeot v ČR dodává: „Jsme hrdí, že naše barvy bude reprezentovat tak nadaný a nadějný pilot, jakým je Filip Mareš. Peugeot 208 R2 je rozhodně v dobrých rukou a věříme, že s ním Filip s Honzou budou sklízet úspěchy jak doma tak v cizině. Určitě budou motivací pro další rallyové talenty, kterých je ČR opravdu hodně."

K nově navázenému partnerství pak svá slova přidal také Tomáš Pletka za GEKON racing: „Jsou za námi hektické měsíce příprav na letošní sezónu, která bude velmi náročná. Náš team zajišťuje starty Filipa Mareše v rámci MČR a ERC, ale také organizaci PEUGEOT TOTAL RALLY CUPu 2017, který si odbyde premiérovou sezónu. Uděláme maximum pro dosažení co nejlepších výsledků ve všech šampionátech. Jsem rád, že můžeme spolupracovat s jezdcem, jako je Filip Mareš, který bude velmi dobrým reprezentantem značky Peugeot Sport, kterou zastupujeme. Taktéž jsem velmi rád za spolupráci s Autoklubem, který je určitě garancí vysoké úrovně partnerství.“
AUTOKLUB PEUGEOT RALLY TALENT zve všechny své fanoušky již tuto sobotu k trati 8. Testovací RZ Žiželice a už následující víkend ve dnech 24. – 26. března k zahajovacímu podniku MČR, již 36. Valašské rally s centrem ve Valašském Meziříčí.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Filip Mareš jede na domácí Bohemku s odhodláním

Filip Mareš jede na domácí Bohemku s odhodláním

10.07.2019 20:22

Článek ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM, Česká rally

Mareš na Bohemii havaroval, v Římě ale chybět nebude

Mareš na Bohemii havaroval, v Římě ale chybět nebude

18.07.2019 23:00

Článek ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM, ME

Filip Mareš juniorským mistrem Evropy

Filip Mareš juniorským mistrem Evropy

20.08.2019 19:53

Článek ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM, ME

Mareš s Hlouškem vybojovali bronz

Mareš s Hlouškem vybojovali bronz

01.05.2019 20:23

Článek ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Filip Mareš: Opočenský dort bez pověstné „třešničky“

/ Další video...