English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Filip Mareš v pátek odstartuje na Barumce

Zařazeno : MMCR1605, Mareš

Radka Matthey, 24.08.2016 12:31
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 2608x


První vůz na 46. Barum Czech Rally Zlín 2016 odstartuje do rallye v pátek 26. srpna v 16 hodin z náměstí Míru před zlínskou radnicí. Se startovním číslem 53 odstartuje také posádka Autoklub Peugeot Rally Talent ve složení Filip Mareš a Honza Hloušek ve svém závodním Peugeotu 208 R2.
Filip Mareš v pátek odstartuje na Barumce
Filip Mareš v pátek odstartuje na Barumce

Nejvýznamnější automobilovou rallye na území České republiky zahájí divácky atraktivní městská okruhová rychlostní zkouška, která se letos pojede v nové podobě a diváci se mají na co těšit.

„Barum rally bývá každoročně vrcholem nejen naší domácí rallyové scény, ale také té evropské. Ani letos tomu nebude jinak a my se velmi těšíme na početnou konkurenci, která se do okolí Zlína sjede. Naší největší prioritou přesto bude české mistrovství. Díky velkému bodovému přídělu, o který se na „Barumce“ bude bojovat, není ještě zdaleka nic rozhodnuté. Od našeho posledního startu na rakouské Rally Weiz, jsme rozhodně nezaháleli a věříme, že na moravských tratích, budeme pro konkurenci těžkými soupeři. Očekáváme také tradičně velkou diváckou kulisu, takže naším cílem určitě bude předvést jim pěkný sport!“ komentuje svůj start pilot Filip Mareš.

Nabitá startovní listina nejvýznamnější automobilové rally na území ČR je pro posádku opět velkou výzvou. „Barum rally je nejzářivější perla v koruně našich rallye. Každý rok jsme díky ní  svědky opravdu velice kvalitního rallyového závodění. I když je domácí mistrovství pro naši posádku letos prioritní záležitostí, jsem zvědavý na druhé opravdové srovnání se zahraniční konkurencí. Do třídy 6, kam patří i Peugeot 208 R2 je přihlášeno 41 posádek! To je opravdu úžasné startovní pole. Doufám, že naše posádka bude ve výsledkové listině hodně vysoko,“ říká Stanislav Kafka, manažer týmu. Posádka Autoklub Peugeot Rally Talent zve všechny své fanoušky do servisní zóny a těší se na jejich podporu po celou dobu soutěžení.

Nově se Peugeot ČR stává partnerem Kartingové akademie, která má za cíl podpořit vstup mladých jezdců do světa motorsportu a vyhledávat talenty mezi malými dětmi. Kartingová akademie bude probíhat od pátku 26. srpna do neděle 28. srpna při „Barumce“, a to vždy v 11:00 a v 15:00 hodin na parkovišti Březnická (vedle Velkého kina a UP STAR RALLY). Zájemci se mohou hlásit již nyní na mailu akademie.karting@autoklub.cz.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Filip Mareš jede na domácí Bohemku s odhodláním

Filip Mareš jede na domácí Bohemku s odhodláním

10.07.2019 20:22

Článek ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM, Česká rally

Mareš na Bohemii havaroval, v Římě ale chybět nebude

Mareš na Bohemii havaroval, v Římě ale chybět nebude

18.07.2019 23:00

Článek ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM, ME

Filip Mareš juniorským mistrem Evropy

Filip Mareš juniorským mistrem Evropy

20.08.2019 19:53

Článek ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM, ME

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Filip Mareš: Opočenský dort bez pověstné „třešničky“

/ Další video...