English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Zaboduje Filip Mareš na domácí půdě?

Zařazeno : MMCR1603, Mareš

Radka Matthey, 30.06.2016 05:57
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 2498x


 Do 43. Rally Bohemia odstartuje z mladoboleslavského Staroměstského náměstí již tuto sobotu mladá a nadějná posádka Autoklub Peugeot Rally Talentu, kterou představují Filip Mareš a Honza Hloušek. Na letošní Rally Bohemia je přihlášeno celkem 142 posádek, z toho 89 se soudobými automobily v rámci Mistrovství České republiky v rally.
Zaboduje Filip Mareš na domácí půdě?
Zaboduje Filip Mareš na domácí půdě?

Po skvělém výkonu na Rally Hustopeče, kde si mladíci za volantem vozu Peugeot 208 R2 vyjeli krásné druhé místo ve třídě 6 a absolutní devatenáctou pozici v MČR, je čeká opět konkurencí nabitá startovní listina. Kategorie dvoukolek je letos opravdu našlapaná, což rallyovým fanouškům nabízí kvalitní podívanou na vyrovnané souboje, odehrávající se mnohdy ve vteřinách. Posádka Mareš a Hloušek se na trať domácí „Bohemky“ vydá se startovním číslem 30 na dveřích svého Peugeotu 208 R2. „Na domácí Rally Bohemia se oba pochopitelně moc těšíme a doslova stříháme metr do startu závodu. Formát letošního ročníku je pozměněný. Trať nás zavede na známé i pro nás zcela nové úseky. Rychlostní zkoušky se svou délkou často vymykají českému standardu. To je ale právě ten prvek, který si v ČR jinde vyzkoušet nemůžeme a na který se s Honzou moc těšíme. Je nám ale oběma jasné, že nás čeká velmi náročná soutěž, která v nás už v předstihu vzbuzuje velký respekt. Pokračovat budou zcela určitě také tvrdé boje s konkurencí v naší početně obsazené třídě a my jsme připraveni udělat vše proto, abychom ani na našem domácím podniku v těchto bojích nehráli druhé housle,“ netají se bojovnou náladou Filip Mareš a pokračuje: „Rád bych pozval všechny naše příznivce nejen na samotnou soutěž, ale také na páteční autogramiádu v boleslavském Bondy Centru, na které nebudeme ani my po 20. hodině chybět,“ uzavírá předstartovní povídání semčický pilot.

43. Rally Bohemia 2016 startuje již tuto sobotu 2. 7. v 13:20 z mladoboleslavského Staroměstského náměstí. V cíli je první vůz očekáván na stejném místě v neděli 3. 7., krátce po 15. hodině. Pořadatelé připravili trať s celkovou délkou více než 150 ostrých kilometrů, rozložených do osmi měřených úseků.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Filip Mareš jede na domácí Bohemku s odhodláním

Filip Mareš jede na domácí Bohemku s odhodláním

10.07.2019 20:22

Článek ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM, Česká rally

Mareš na Bohemii havaroval, v Římě ale chybět nebude

Mareš na Bohemii havaroval, v Římě ale chybět nebude

18.07.2019 23:00

Článek ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM, ME

Filip Mareš juniorským mistrem Evropy

Filip Mareš juniorským mistrem Evropy

20.08.2019 19:53

Článek ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM, ME

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Filip Mareš: Opočenský dort bez pověstné „třešničky“

/ Další video...