English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Využijte kalkulačku povinného ručení a ušetřete

Zařazeno : Inzerce

Reklama, 11.12.2015 14:21
Tisknout článek
Kategorie : Ostatní; zobrazeno : 2643x


Povinné ručení pro vás nutně nemusí být nepříjemným strašákem. Ano, je jisté, že ho zaplatit musíte, je přece povinné. Bez vyřízení pojistky zákonné odpovědnosti za škody způsobené provozem svého vozidla nesmí automobilista, a tedy i vy, vůbec brázdit naše silnice.
Využijte kalkulačku povinného ručení a ušetřete
Využijte kalkulačku povinného ručení a ušetřete

Pokud si kupujete vůz, ať již nový nebo ojetý, povinné ručení je první věcí, kterou musíte hned po nákupu automobilu řešit. Mnoha z vás ale určitě připadá, že za něj musíte platit opravdu vysoké částky. Ano, opravdu je to tak. Naštěstí ale existují možnosti, jak si povinné ručení zlevnit, a to i opravdu výrazným způsobem.

Získáte nezávislé porovnání
Byla by velká škoda nevyužít možností, které se nabízejí. Patří mezi ně bezesporu i povinné ručení kalkulačka. Pokud vyplníte údaje ve formuláři, což zvládnete z pohodlí svého domova či kanceláře za pouhou jednu minutu, a odešlete je, obratem získáte nabídky a jejich porovnání. Přitom jde o naprosto nezávazné srovnání, které vás rozhodně k ničemu nenutí. Získáte objektivní a nezávislé informace o povinném ručení, které poskytují jednotlivé pojišťovny. Na jejich základě si pak můžete podle vlastního uvážení vybírat. Důležitou informací je i skutečnost, že za srovnání nic neplatíte, je úplně zdarma. Pokud si pečlivě prostudujete nabídky a zvolíte tu nejvýhodnější, můžete si významně pomoci. Ušetříte až 70 % ze stávajícího povinného ručení. Taková úspora už se opravdu vyplatí.

Šetříte svůj čas i peníze
Porovnáváním nabídek přes internet ovšem šetříte nejenom peníze, ale také čas. Nemusíte běhat do kamenných poboček a vyptávat se na podmínky pojistky. Online zjistíte, jaké jsou možnosti, utřídíte si názory na téma, co je pro vás nejlepší a můžete pojistku i rovnou online uzavřít. Nezáleží přitom na tom, zda potřebujete pojistku na nový nebo ojetý vůz. Je lhostejné, zda vám končí smlouva, nebo třeba nejste spokojeni u stávající pojišťovny a poohlížíte se po jiné. Ve všech případech budete se srovnávačem a jeho službami určitě spokojeni. Díky tomu, že se vše dá provést přes internet, máte pojistku uzavřenu velice rychle. Po zaplacení si vytisknete zelenou kartu a pojištění je vaše. Originály smluv potom dostanete poštou.

Nemusíte platit finančního poradce
Pokud se při porovnávání nabídek spolehnete na portál finmoney.cz, určitě neprohloupíte. Přesvědčí vás o tom úspory, kterých díky němu dosáhnete. Mohou se u povinného ručení pohybovat i v řádu několika tisíc korun ročně, a to už je opravdu znát. Na portálu můžete porovnávat také například půjčky. Jedná se o nezávislou a bezplatnou službu poradenství v těchto finančních otázkách. Je mnohem výhodnější, než kdybyste si museli na jednotlivé oblasti platit drahého finančního poradce.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/WRC Rally 2003 New Zealand Francois Duval Onboard pure sound

/ Další video...