English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Trať vsetínského rallysprintu je připravena

Zařazeno : Sprint1505

Top Media, 14.09.2015 12:04
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 4331x


Již jen měsíc zbývá do startu 12. ročníku vsetínského rallysprintu, který se uskuteční ve dnech 16. - 17. října 2015. Název závodu bude shodný jako v minulém roce ŘÍHA GROUP – PARTR RALLY Vsetín.
Trať vsetínského rallysprintu je připravena
Trať vsetínského rallysprintu je připravena

Z toho je patrné, že jako hlavní partneři soutěž podpoří dvě velmi významné firmy z valašského regionu, za což organizační tým vsetínské soutěže těmto firmám moc děkuje.

Přípravy letošního ročníku započaly již začátkem roku a pořadatelé pomalu, ale jistě s přípravami finišují. Po celou dobu se všichni zainteresovaní snažili o to, aby pro posádky i diváky připravili podnik, který bude krásným zakončením sezóny Rallysprint Série 2015. Organizátoři se pokusili vybrat opravdu náročnou a sportovně hodnotnou trať, celkem na soutěžní posádky čeká více než 70 kilometrů rychlostních zkoušek. Nejdelší z nich má 12 km, za povolení průjezdu patří velké poděkování vedení města Vsetín a obce Růžďka, naopak nejkratší má 5,7 km. O jejich detailech Vás budeme informovat v dalších tiskových zprávách. Už nyní je ovšem jisté, že v harmonogramu nebudou chybět žádná tradiční místa v blízkém okolí Vsetína. Jeden test ovšem zavede účastníky i na tratě, kde se delší dobu nezávodilo. A všichni věří, že tato rychlostní zkouška bude vítaným zpestřením jak pro soutěžní dvojice, tak i pro diváky.

Velmi dobře hodnocené bylo v minulosti zázemí rally. Tak proč měnit něco, co se osvědčilo a funguje. Prezentace posádek, ředitelství rally, tiskové středisko, administrativní a technické přejímky i cílová rampa rally bude stejně jako v posledních ročnících soustředěno na jedno místo, díky pochopení a podpoře pana Samohýla do Autosalonu Škoda a Mercedes Benz společnosti Samohýl motor na Štěpánské ulici ve Vsetíně.

Změny nedozná ani servisní areál, který bude již tradičně situován v ulici „u Bečvy“ a díky pochopení a podpoře TJ MEZ Vsetín zejména v jejich areálu stadionu TJ MEZ Ohrada. Seskupení posádek a uzavřené parkoviště po cíli závodu bude jako v předešlých letech v areálu firmy OPEN RE-ECO na Jiráskově ulici.

ŘÍHA GROUP – PARTR RALLY Vsetín bude v letošním roce závěrečným závodem Rallysprint Série, primárně určené pro vozy s jednou poháněnou nápravou. Mezi posádkami vsetínského závodu nebudou chybět ani účastníci MČR historických automobilů v rally. I kvůli tomuto faktu dojde ke změně startovního pořadí a populární vozy nedávné historie se vydají zdolávat tratě rychlostních zkoušek jako první. Poté bude následovat, jak všichni věříme, velmi silně a kvalitně obsazené startovní pole, okořeněné speciály WRC, R5, Super 2000 a rychlými „dvoukolkami“. Vsetínští organizátoři mají už nyní avizována zajímavá jména jezdců, kteří letos dosáhli na tituly mistrů České republiky, stejně jako ty, pro které bude start testem na důležité evropské soutěže.

V těchto dnech je na stránkách vsetínské soutěže www.vsetinrally.cz vyvěšena oficiální přihláška, brzy budou následovat Zvláštní ustanovení. O dalších detailech ze zákulisí příprav vsetínského závodu se více dozvíte z dalších tiskových zpráv.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Ken Block Gymkhana 6 [VIDEO]

/ Další video...