English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Na úterní podvečer je připravena autogramiáda předních posádek barumky!

Zařazeno : ME1308

Roman Ordelt, 26.08.2013 20:13
Tisknout článek
Kategorie : WRC; zobrazeno : 4461x


Pořadatelé mezinárodní automobilové Barum Czech Rally Zlín připravili ve spolupráci s Obchodním centrem Zlín na Kvítkové ulici pro početné zástupy fanoušků autogramiádu předních jezdců letošního třiačtyřicátého ročníku této populární rally, která je součástí FIA ERC a Mediasport MMČR 2013.
Na úterní podvečer je připravena autogramiáda předních posádek barumky!
Na úterní podvečer je připravena autogramiáda předních posádek barumky!

Autogramiáda s doprovodným programem se uskuteční v úterý 27. srpna od 16.30 hodin, samotná autogramiáda začíná v 18 hodin.

Podpisy velkých jezdeckých hvězd letošní barumky můžete získat s předstihem a setkat se se svými oblíbenci v předstihu před samotnou rally. Máte opravdu jedinečnou možnost k setkání se svými oblíbenými posádkami a získat do své sbírky cenné autogramy. Velkým tahákem pro všechny fanoušky bude účast továrních jezdců Škoda Motorsport, podpisy rozdají Jan Kopecký a německý pilot Sepp Wiegand. Dále se představí dvojnásobný světový šampion PWRC Toshihiro Arai z Japonska a chybět nebudou ani zástupkyně něžného pohlaví a dvě rivalky Dámského poháru v evropském šampionátu, a to Molly Taylorová z Austrálie a Jekatěrina Stratievová z Bulharska.

Z českých jezdců se v Obchodním centru Zlín vedle dvojnásobného vítěze barumky Jana Kopeckého dále představí pětinásobný český šampion a trojnásobný vítěz zlínské rally Roman Kresta, dále letošní „černý kůň“ Tomáš Kostka, který pojede poprvé s vozem nové kategorie R5. Účast na autogramiádě přislíbili dále Jaromír Tarabus, Antonín Tlusťák, Jaroslav Orsák, dvojice továrních jezdců francouzské automobilky Renault Germain Bonnefis, Robert Consani,  ale i další. V doprovodném programu je připravena atraktivní módní přehlídka módního salonu Blue Rose a atraktivní vystoupení orientálních tanců po vedením Jany Norkové. Organizátoři autogramiády připravili i hokejové překvapení! Navíc od dopoledních hodin bude pro děti na parkovišti před vchodem do obchodního centra připraven skákací hrad realitní kanceláře Century 21.

Na parkovišti před obchodním centrem budou vystaveny soutěžní vozy Škoda Fabia Super 2000, za jejichž volanty usednou při barumce Antonín Tlusťák a Jan Jelínek. Příznivci rallysportu si mohou prohlédnout rovněž vůz Mitsubishi Lancer EVO IX Martina Březíka. Nezapomeňte v úterý 27. srpna zavítat do zlínského Obchodního centra na Kvítkové ulici (naproti parkovacího domu), kde se můžete správně naladit na blížící se motoristický svátek v České republice!

Program úterního odpoledne – 27. srpna 2013, Obchodní centrum Zlín na Kvítkové ulici (naproti parkovacího domu)

od 10:00 hodin – po celý den skákací hrad realitní společnosti Century 21 pro děti zdarma

od 14:00  hodin – vystavení závodních vozů Barum Czech Rally Zlín – Škoda Fabia Super 2000 Antonína Tlusťáka, Jana Jelínka a Mitsubishi Lancer EVO IX Martina Březíka

od 16:30 hodin – doprovodný program (módní přehlídka salonu BLUE ROSE, břišní tanečnice Jana Norková, hokejové překvapení)

18:00 – 19:00 hodin - autogramiáda předních posádek Barum Czech Rally Zlín

(Jan Kopecký, Sepp Wiegand, Roman Kresta, Tomáš Kostka, Jaromír Tarabus, Toshihiro Arai, Antonín Tlusťák, Jaroslav Orsák, Germain Bonnefis, Robert Consani, Jan Jelínek, Miroslav Jakeš, Martin Březík, Molly Taylorová, Jekatěrina Stratievová).

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Seznam přihlášených na Barumku

Seznam přihlášených na Barumku

19.08.2013 19:35

Článek Radek Vojtěchovský, ME

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Poslední video Mikko Hirvonena

/ Další video...