English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Barumka - Vítězná cena míří do polského Sosnovce

Zařazeno : ME1308

Roman Ordelt, 19.08.2013 09:30
Tisknout článek
Kategorie : ME; zobrazeno : 4346x


Při příležitosti konání 42. ročníku Barum Czech Rally Zlín 2012 byla vyhlášena tradiční fotosoutěž. Ceny do fotosoutěže věnovaly firmy RALLY MODELS – Antonín Babík, JNK Studio Zlín – výroba a distribuce videokazet, PARAMO a. s., oleje MOGUL a firma ALITRON CZ, s. r. o. věnovala pro výherce celoroční předplatné specializovaného motoristického magazínu RALLY.
FOTOSOUTEZ 2012 - 1. CENA BULSKI
FOTOSOUTEZ 2012 - 1. CENA BULSKI

Autoklub Barum Zlín ve spolupráci s agenturou ZLIN PRESS production vypsal fotosoutěž ve společné kategorii pro profesionální fotoreportéry i fotoamatéry pouze v kategorii digitální fotografie. Odborná mezinárodní porota ve složení Miloslav Regner (ředitel Barum Czech Rally Zlín), Roman Ordelt (ZLIN PRESS production), Ing. Jan Regner (zástupce ředitele Barum Czech Rally Zlín) se rozhodla udělit vedle tří finančních cen v digitální kategorii pět dalších ocenění. „Opět jsme byli potěšeni značnou kvalitou zaslaných snímků. Je vidět, že zájem o digitální kategorii neustále rok od roku roste. Fotosoutěž je populární nejen v našich luzích a hájích, ale opět se jí zúčastnila řada fotografů z okolních zemí. Můžeme proto hovořit o zcela regulérní mezinárodní soutěži. Hlavní cena putuje do Polska, přičemž mezi pěticí oceněných fotografů jsou čtyři ze zahraničí. Z celkového počtu zúčastněných je zřejmé, že automobilový sport zajímá stále více fotografů. S celkovou úrovní fotosoutěže jsme byli velmi spokojeni, na čemž jsme se v mezinárodní porotě s řadou významných osobností jednomyslně shodli,“ řekl Miloslav Regner, předseda poroty a ředitel Barum Czech Rally Zlín.  

FOTOSOUTEZ 2012 - 2. CENA ZEMAN
FOTOSOUTEZ 2012 - 2. CENA ZEMAN

V mezinárodní porotě dále usedli Zoltán Bessenyey (Maďarsko, jezdec), Veronica Boniová (Itálie, spolujezdkyně), Martin Bujáček (Česká republika, jezdec), Pavel Dresler (Česká republika, spolujezdec), Tom Espeel (Belgie, funkcionář), Roman Kašpárek (Česká republika, fotograf), Peter Kiil (Dánsko, funkcionář), Mikael Korhonen (Finsko, spolujezdec),  Petter Kristiansen (Norsko, jezdec), Berti Panaiot (Rumunsko, funkcionář), Radek Vojtěchovský (Česká republika, fotograf) a Jarek Zagórny (Polsko, novinář).
FOTOSOUTEZ 2012 - 3. CENA BORUTA
FOTOSOUTEZ 2012 - 3. CENA BORUTA

Je potěšitelné, že fotosoutěž má mezi příznivci motoristického sportu velmi kladnou odezvu a úroveň zaslaných fotografií se neustále zlepšuje. V digitální fotografii přišly od  141 autorů celkem 603 soutěžní snímky! Vedle tří hlavních cen porota udělila ještě pět ocenění.
FOTOSOUTEZ 2012 - OCENENI LOBENCHUS
FOTOSOUTEZ 2012 - OCENENI LOBENCHUS

DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE:
1. cena Wojtek Bulski, Sosnowiec, Polsko – 500 Kč
2. cena Ondřej Zeman, Rožnov pod Radhoštěm – 300 Kč
3. cena Pavel Bořuta, Zlín – 200 Kč
FOTOSOUTEZ 2012 - OCENENI MAKAI
FOTOSOUTEZ 2012 - OCENENI MAKAI

Autoři oceněných fotografií v digitální fotografii:
Gergély Makai, Budapešť, Maďarsko
Daniel Šimek, Napajedla
Grzegorz Rybarski, Cieszyn, Polsko
Kurt Lobenschuß, Rakousko
Maciej Niechwiadowicz, Kudowa Zdrój, Polsko
¨FOTOSOUTEZ 2012 - OCENENI NIECHWADOWICZ
¨FOTOSOUTEZ 2012 - OCENENI NIECHWADOWICZ

Všem oceněným autorům srdečně blahopřejeme a těšíme se na další příspěvky v nově vyhlášené fotosoutěži k 43. ročníku Barum Czech Rally Zlín 2013!

Autoklub Barum Zlín ve spolupráci s agenturou ZLIN PRESS production vyhlašují při příležitosti letošního již 43. ročníku Barum Czech Rally Zlín 2013 opět oblíbenou fotosoutěž.
FOTOSOUTEZ 2012 - OCENENI RYBARSKI
FOTOSOUTEZ 2012 - OCENENI RYBARSKI

PODMÍNKY SOUTĚŽE: Fotosoutěž je vypsána ve společné kategorii pro profesionální fotoreportéry i fotoamatéry. Každý z autorů se může soutěže zúčastnit v jedné vypsané kategorii – digitální fotografie. Přijímány budou jen snímky ve formátu JPG, každý autor může zaslat maximálně pět fotografií v každé kategorii.

PRAVIDLA PRO KATEGORII – DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE: Každý autor může poslat pouze 5 digitálních fotografií, maximální rozlišení jedné fotografie: 1600 * 1200, maximální velikost jedné fotografie: 500 kB, povolený formát digitální fotografie: JPEG. Přesné instrukce (+ formulář na přihlášení do soutěže a odeslání fotek) najdete na internetové adrese www.CzechRally.com/fotosoutez
FOTOSOUTEZ 2012 - OCENENI SIMEK
FOTOSOUTEZ 2012 - OCENENI SIMEK

CENY: V hodnocené kategorii budou uděleny tři ceny v podobě finanční hotovosti (500 – 300 – 200 Kč), dále věcné a propagační ceny s motoristickou tematikou. Podle úrovně soutěžních příspěvků mohou být uděleny dvě stejné ceny, případně některá cena nemusí být udělena.
Uzávěrka soutěže: 7. října 2013

Příspěvky zaslané do soutěže budou hodnoceny odbornou porotou. Výsledky soutěže a oceněné práce budou zveřejněny v oficiálním programu 44. ročníku Barum Czech Rally Zlín 2014 a na internetových serverech. Zaslané fotografie se stávají majetkem vyhlašovatele soutěže, který si vyhrazuje právo je volně použít v rámci vyhodnocení Barum Czech Rally Zlín 2013 a při přípravě příštího ročníku.


/ Zpět na přehled článků

/Související články

Seznam přihlášených na Barumku

Seznam přihlášených na Barumku

19.08.2013 19:35

Článek Radek Vojtěchovský, ME

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Znovuzrození Fabie R5. Za necelou minutu [VIDEO]

/ Další video...