English versionDeutsch version
Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

/ Zpět na přehled článků

Organizace servisního areálu Popice při hustopečské soutěži

Zařazeno : MMCR1205

Top Media, 31.05.2012 07:05
Tisknout článek
Kategorie : Česká rally; zobrazeno : 5099x


AGROTEC PETRONAS Syntium rally Hustopeče se neúprosně blíží. Ve dnech 22. – 23. června 2012 budou soutěžní posádky bojovat o další mistrovské body MMČR a PČR na jihomoravských tratích.
Organizace servisního areálu Popice při hustopečské soutěži
Organizace servisního areálu Popice při hustopečské soutěži

Po loňských komplikacích s průjezdností servisního areálu se organizační tým pro letošní ročník rozhodl k řešení situace a měsíc před soutěží vydal jasná pravidla chodu servisního areálu.

Servisní areál bude při AGROTEC PETRONAS Syntium rally Hustopeče rozdělen na dvě části. Servis vozidel účastníků MMČR bude probíhat, stejně jako loni, na popickém letišti. Servis účastníků PČR je situován do areálu společnosti Agrotec.

„Nechystáme žádná zásadní opatření ve vztahu k pohybu diváků v servisních areálech. V případě popického servisu jsme však přistoupili k oddělení provozu diváků a jízdní trati soutěžních vozů. V tomto případě je důvodem loňská nedisciplinovanost některých návštěvníků, kteří i přes pokyny pořadatelů odstavovali svá vozidla tak, že hrozil pozdní příjezd soutěžících do časové kontroly. Pro mne, jako stále aktivního spolujezdce, je nepředstavitelná situace, kdy posádka bojující na trati o desetiny, obdrží penalizaci třeba 20 sekund jenom kvůli tomu, že někdo ignoruje pokyny pořadatele a blokuje komunikaci. Takový divák je totiž z naší strany nepostižitelný, ale posádka může přijít o výsledek podložený investicí nemalé finanční částky,“ vysvětluje ředitel soutěže Rudolf Kouřil.

Informace o provozu http://agrotecautoklub.cz/soubory/organizace-provozu-na-prijezdu-do-servisniho-arealu-popice-f514fb.pdf

Pořadatelé AGROTEC PETRONAS Syntium rally Hustopeče i nadále nabízí posádkám ve třídách 7, 8, 9 a 10 nižší vklad. Ten je na úrovni startovného dvoudenního podniku PČR, konkrétně 8.500,- Kč (+ DPH + pojištění). Uzávěrka přihlášek je 11. června 2012.

Více informací k AGROTEC rally Hustopeče k soutěži hledejte na oficiálních stránkách www.agrotecautoklub.cz, případně na AGROTEC Rally Hustopeče v sociální síti facebook.com.

/ Zpět na přehled článků

/Související články

Racing-Mania.cz

Český šampionát pokračuje v Hustopečích

20.06.2012 09:10

Článek ADELL MOGUL racing team, Česká rally

Rychlé hledání
ČSOB Pojišťovna
Nejvýhodnější povinné ručení online. s 10% slevou
Srovnejto.cz - výhodné pojištění vozidel s možností porovnání
Nejlevnější povinné ručení online od největšího poskytovatele online pojištění v ČR - ePojisteni.cz.
Najděte si nejlevnější operativní leasing pro soukromé osoby snadno a rychle.
Kalkulačka povinného ručení - ušetřilo s námi 91 % řidičů, buďte mezi nimi i Vy.

/Dakar 2018: 13.etapa [AKTUALIZUJEME]

/ Další video...