Vyhodnocení třetího kola tipovačky s Danem Běhálkem a Millers Oils

Zařazeno : sb2012

Redakce, 03.05.2012 15:46
Tisknout článek
Kategorie : Ostatní; zobrazeno : 4298x

Ve třetím kole tipovací soutěže s Millers Oils o svezení v závodním Subaru po boku Dana Běhálka jste tipovali na výsledek při Rally Šumava, kde se Dan moc nesvezl. Hned na třetí rychlostní zkoušce vylomil kolo a závod pro něj skončil.

Třetí kolo letošní tipovačky provázely tyto otázky:

1) Jaká servisní prohlídka probíhá v současné době u Auto Duba na vozy Toyota? Správná odpověď byla čištění a údržba klimatizace za zvýhodněnou cenu.

2) Kolik produktů (variant viskozit) obsahuje nová řada závodních motorových olejů Millers Oils aditivovaných nanočásticemu pro snížení tření, opotřebení součástí a pro zvýšení výkonu motoru - NANODRIVE CFS NT? Správně bylo 5.

Většina tipujících si s otázkami poradila, ale že soutěž posádka Subaru nedokončí tipovalo jen šest soutěžících. Z těch byli vylosování dva výherci. Uživatel s nickem Marsonic získává mikinu Toyota a PC hru DIRT3. Uživatel s nickem Zvabe25 se může těšit na tričko a palivová aditiva Ecomax od Millers Oils. Výherce budeme kontaktovat na mail, který uvedli při registraci do soutěže.

Přehled získaných bodů ve druhém kole najdete ZDE. Abecední seznam tipujících a jejich bodové konto najdete ZDE. Pokud jste se ještě do soutěže neregistrovali, můžete tak kdykoliv učinit ZDE.

Čtvrté kolo, kde budete tipovat výsledek Dana na slovinské Rally Saturnus začíná již v pátek 3.5. 2012!