Polska 	zwolnienieMagyar változat
??????? ??????Versión en espa?ol
Rally-Mania.cz

Vyhledat článek Vyhledat článek

Článek Černý Kohout zvítězili při první rally Juniorského Mistrovství Evropy rally

03.02.2014 08:33, ME, Radka Mathey
Černý Kohout zvítězili při první rally Juniorského Mistrovství Evropy rally
Posádka Peugeot Černý Racing Teamu, startující v Lotyšsku na Rally Liepaja také jako reprezentační posádka České republiky pod hlavičkou Czech National Rally Teamu, dosáhla na první soutěži zařazené do Juniorského Mistrovství Evropy Rally (JERC) jedinečného výsledku.

Video Lappi: Naši konkurenti nám nic nedarovali [+VIDEO]

02.02.2014 17:27, ME, Škoda Motorsport
Lappi: Naši konkurenti nám nic nedarovali [+VIDEO]
ŠKODA zvítězila při svém sezónním debutu v mistrovství Evropy FIA (ERC). Posádka Esapekka Lappi/Janne Ferm triumfovala s vozem ŠKODA Fabia Super 2000 ve druhé soutěži letošního ERC v Lotyšsku s náskokem 34.7 sekund před domácím hrdinou Vasilijem Gryazinem.

Článek Lotyšsko cíl - Lappi vyhrává druhý podnik ME

02.02.2014 15:32, ME, Honza Froněk
Lotyšsko cíl - Lappi vyhrává druhý podnik ME
Esapekka Lappi vyhrál druhou soutěž ME 2014 před Vasily Gryazinem, pro kterého to je životní výsledek. Z plejády českých posádek na tom byl nejlépe Jan Černý na desáté pozici. Pilot vyhrál i mezi juniory.

Článek Lotyšsko po první etapě: Lappi se ujal vedení

01.02.2014 18:10, ME, Honza Froněk
Lotyšsko po první etapě: Lappi se ujal vedení
Odpoledne byly v Lotyšsku na programu celkem čtyři rychlostní testy. Tři z nich dokázal vyhrát Esapekka Lappi a dostal se do vedení. Druhý pilot Škody Motorsport Sepp Wiegand se posunul do top 5.  Nejlepší české posádky jsou ve druhé desítce.

Článek Lotyšsko po RZ 2: Sníh úřaduje

01.02.2014 13:11, ME, Antonín Straka
Lotyšsko po RZ 2: Sníh úřaduje
Před startem první etapy druhého podniku ME vydatně nasněžilo a posádky startující vpředu výrazně ztrácí čas. Ve vední je Gryazin, který z prioritních jezdců jede poslední, Bouffier je již mimo hru. Dvoukolky a juniory vede Jan Černý.

Článek Lotyšsko - Kvalifikaci vyhrál Wiegand

31.01.2014 15:42, ME, Honza Froněk
Lotyšsko - Kvalifikaci vyhrál Wiegand
Sepp Wiegand byl nejrychlejší v kvalifikaci na druhou soutěž ME 2014 a bude si jako první vybírat startovní pozici. Jen o vteřinu porazil Craiga Breena s Peugeotem 207 S2000. V Lotyšsku je zatím převážně zmrzlá šotolina, ale dnes odpoledne začalo sněžit. Soutěž startuje zítra dopoledne.

Článek Černý Kohout se probouzí ze zimního spánku

30.01.2014 11:43, ME, Radka Mathey
Černý Kohout se probouzí ze zimního spánku
ERC FIA Mistrovství Evropy v rallye v letošním roce získalo hodně lákavou příchuť pro mladé soutěžní jezdce zařazením Juniorského Mistrovství Evropy (JERC).

Článek Zimní soutěž ME v Rumunsku zrušena

29.01.2014 11:05, ME, Antonín Straka
Zimní soutěž ME v Rumunsku zrušena
Sibiu Rally Romania, která se měla jet jako zimní soutěž koncem února, se nepojede. Důvodem jsou obavy o bezpečnost z důvodu očekávaného extrémního počasí. Promotér ME má na stole alternativní formát a termín soutěže.

Článek Tomáš Pospíšilík míří do juniorské Evropy

29.01.2014 10:05, ME, AOP Racing
Tomáš Pospíšilík míří do juniorské Evropy
Po devíti sezonách strávených v autokrosu, završených dvěma tituly Mistra České republiky, míří Tomáš Pospíšilík do královny motoristického sportu - do rally. Teprve dvacetiletý rodák z Hrobic u Slušovic míří do nově vypsaného juniorského šampionátu v rámci mistrovství Evropy.

Článek Bouffier: Jisté je jen Lotyšsko, pak se uvidí

28.01.2014 17:55, ME, Honza Froněk
Bouffier: Jisté je jen Lotyšsko, pak se uvidí
Bryan Bouffier zářil na Monte Carlu a stále jedná s Hyundaiem o možnostech testování, jistý program na letošní rok ale nemá. Stejně jako loni tak bude Francouz řešit starty soutěž od soutěže.

Článek ŠKODA startuje do nové rally sezóny 2014 s cílem připravit se na budoucnost

27.01.2014 15:10, ME, Škoda Motorsport
ŠKODA startuje do nové rally sezóny 2014 s cílem připravit se na budoucnost
Připravit se na budoucnost: To je hlavní úkol, který stojí před značkou ŠKODA v nové rally sezóně 2014. Při prvním letošním startu čeká na posádky Esapekka Lappi/Janne Ferm a Sepp Wiegand/Frank Christian velká výzva.

Článek Další zpoždění R5 Peugeotu a Citroënu?

22.01.2014 15:07, ME, Honza Froněk
Další zpoždění R5 Peugeotu a Citroënu?
Koncern PSA se potýká s dalšími problémy u modelů R5, Citroënu DS3 R5 a Peugeotu 208 T16. Tentokráte se jedná o problém s chlazením motoru, který by opět, již potřetí, mohl posunout datum homologace speciálů FIA.

Článek Černý pojede Lotyšsko s Peugeotem 208 R2

11.01.2014 10:17, ME, Honza Froněk
Černý pojede Lotyšsko s Peugeotem 208 R2
Jan Černý nebude chybět ani na druhé soutěži ME 2013, která se jede na přelomu ledna a února v Lotyšsku. Po startu se Subaru na Jänner pojede tentokráte a volantem dvoukolky Peugeot 208 R2.

Článek Peugeot Sport upřesnil program, nebude chybět na Barumce

10.01.2014 13:07, ME, Honza Froněk
Peugeot Sport upřesnil program, nebude chybět na Barumce
Peugeot Rally Academy upřesnil program na letošní rok. Ten čítá celkem osm podniků ERC a tři jezdce. Nejvíce toho odjede jednička týmu Craig Breen, který bude startovat již v Lotyšsku, ale ještě za volantem Peugeotu 207 S2000. Na Barumce se představí hned dva speciály 208 T16.

Článek Černý Kohout se Subaru létal rychle, cíl však neviděl

09.01.2014 09:26, ME, Karel Špaček
Černý Kohout se Subaru létal rychle, cíl však neviděl
Mladý Jan Černý potvrdil i na rakouské Jänner Rallye, že patří k největším talentům středoevropské soutěžní scény. Se spolujezdcem Pavlem Kohoutem a produkčním vozem Subaru Impreza WRX STI se dokázali prosadit i v boji s výkonnějšími vozy a pravidelně zajíždět časy v první desítce celkového pořadí.

Video Kubica za hranou [ONBOARD Z POSLEDNÍ RZ]

08.01.2014 09:50, ME, Honza Froněk
Kubica za hranou [ONBOARD Z POSLEDNÍ RZ]
V pondělí jsme nabídli několik záběrů atraktivních průjezdů Roberta Kubici. Dnes tu máme onboard z poslední RZ Jänner rally, která rozhodla o vítězi. Polák byl během 16 minut několikrát mimo trať a od sněžných tyček mu upadlo jedno světlo z rampy, které mu svítilo přímo do očí. Světelná rampa pak i několikrát nefungovala.

Článek TaT otevřeli svoji evropskou sezonu pátým místem na Jänneru

08.01.2014 09:33, ME, Aleš Holakovský
TaT otevřeli svoji evropskou sezonu pátým místem na Jänneru
Pátým místem vydolovaným z ledu, bláta, deště a mlhy otevřela svoji sezonu v Mistrovství Evropy posádka Jaromír Tarabus – Daniel Trunkát.

Článek Václav Pech jun. po velkém boji na Jänner rallye druhý

08.01.2014 09:31, ME, Romana Hájková
Václav Pech jun. po velkém boji na Jänner rallye druhý
Rakouská Jänner rallye byla úvodním podnikem Mistrovství Evropy a současně také prvním závodem Mistrovství České republiky 2014.

Video Kubica na hraně [4x VIDEO]

06.01.2014 09:35, ME, Honza Froněk
Kubica na hraně [4x VIDEO]
Robert Kubica předváděl na odjetém Jänneru velký sport, za který byl po právu oceněn Colin McRae ERC Flat Out Trophy z rukou Marcuse Grönholma. Několikrát ale nechybělo málo a mohlo to skončit jako ve Walesu. Mrkněte na čtyři oku lahodící průjezdy.

Článek Jänner cíl - Kubica urval výhru na poslední RZ

05.01.2014 17:10, ME, Honza Froněk
Jänner cíl - Kubica urval výhru na poslední RZ
Václav Pech měl ještě před posledním testem náskok 11,8 vteřiny na druhého Roberta Kubicu a byl blíže výhře. Ale špatná volba pneumatik na poslední test ho o výhru připravila. Českému pilotovi totiž už jiné obutí nezbylo. Polák tak zakončil test před Monte výhrou.

na první stránku   předchozí stránka  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23   další stránka   na poslední stránku