Vyhledat článek Vyhledat článek

Článek 81 posádek přihlášeno na Ypres

25.05.2014 09:19, ME, Honza Froněk
81 posádek přihlášeno na Ypres
Celkem 81 dvojic se přihlásilo na další soutěž ME 2014, která se jede v Belgii. Ypres rally vždy trhala rekordy v počtu přihlášených posádek se speciály S2000. Letos je těchto vozů dohromady s R5 celkem 24. Z Čech přijede pět dvojic.

Článek Breen: Mým cílem je porazit Loixe na Ypres

19.05.2014 16:03, ME, Radka Matthey
Breen: Mým cílem je porazit Loixe na Ypres
Craig Breen je smolařem posledních dvou soutěží ME v Irsku a na Azorských ostrovech. Při premiéře Peugeotu 208 T16 v Řecku sice vyhrál, ale od té doby ho provázejí technické problémy. Při poslední soutěži na Azorech mu začal hořet vůz. Ir se již teď těší na Ypres rally, kde by rád porazil domácího matadora Freddyho Loixe.

Video Crash Jana Černého na Azorech [VIDEO]

19.05.2014 12:13, ME, Honza Froněk
Crash Jana Černého na Azorech [VIDEO]
Pouť Jana Černého další soutěží ME juniorů na Azorských ostrovech skončila na RZ 9, kdy česká posádka poslala svůj Peugeot 208 R2 přes střechu. Černý byl na druhém místě mezi juniory. Na vedoucího Lefebvra ztrácel přes 30 vteřin a stejný náskok měl na třetího Ingrama.

Článek Azory - Sousa porazil po velkém souboji Abbringa

18.05.2014 09:54, ME, Honza Froněk
Azory - Sousa porazil po velkém souboji Abbringa
Bernardo Sousa vyhrál soutěž ME na Azorských ostrovech, když po velkém boji v poslední etapě porazil továrního pilota Peugeotu Kevina Abbringa. Třetí místo je životním výsledkem pro Francouze Raouxe, byť s obrovskou ztrátou.

Článek Azory po 2. etapě - Breenovi hořel vůz, v čele Sousa

17.05.2014 09:42, ME, Honza Froněk
Azory po 2. etapě - Breenovi hořel vůz, v čele Sousa
Dramatickou zápletku měla odpolední sekce druhé etapy na Azorských ostrovech, která přinesla další fiasko Peugeotu. Craig Breen musel ze soutěže odstoupit po požáru v motorovém prostoru a Kevin Abbring neudržel vedení před domácím Bernardem Sousou. Po havárii končí Jan Černý.

Článek Azory po RZ7 - Peugeoty ve vedení

16.05.2014 15:10, ME, Honza Froněk
Azory po RZ7 - Peugeoty ve vedení
Craig Breen a Kevin Abbring ovládají čelo klasifikace SATA Rally Acores. Jediný, kdo s továrními piloty v rámci možností drží krok, je Bernardo Sousa. Ze slušně rozjeté soutěže odstoupil Jaroslav Orsák pro vylomené kolo. Havarovali i Moura a Kajetanowicz.

Článek Azory - Po RZ3 vede Breen

15.05.2014 21:18, ME, Honza Froněk
Azory - Po RZ3 vede Breen
Pořadatelé dnes pro posádky na Azorských ostrovech přichystali celkem tři rychlostní testy v délce 24 kilometrů. Na čele se usadili tovární piloti Peugeoutu, mezi které se vklínil Kajetan Kajetanowicz.

Článek Jan Černý startuje na Azorských ostrovech

15.05.2014 19:24, ME, Petr Eliáš
Jan Černý startuje na Azorských ostrovech
Jan Černý se svým spolujezdcem Pavlem Kohoutem v současné době vedou průběžné hodnocení juniorského mistrovství Evropy v rally -JERC. Dva dosavadní starty v Lotyšsku a v Irsku proměnili ve vítězství a nyní na ně a na jejich soutěžní Peugeot 208 R2 čeká další náročná rally FIA mistrovství Evropy.

Článek Azory - Breen vyhrál kvalifikaci

15.05.2014 14:50, ME, Honza Froněk
Azory - Breen vyhrál kvalifikaci
Craig Breen projel nejrychleji 3,22 kilometrů dlouhou kvalifikační RZ na Azorských ostrovech. Druhý čas zajel domácí Ricardo Moura poprvé startující s Fiestou R5. Kvalifikace se účastnilo celkem 12 posádek.

Článek Jänner by měl opět otevírat sezónu ME, tentokráte již 2.-4. ledna 2015

14.05.2014 15:39, ME, Honza Froněk
Jänner by měl opět otevírat sezónu ME, tentokráte již 2.-4. ledna 2015
Lednová Jänner rally, která tradičně otevírá závodnickou sezónu, dostala od pozorovatelů FIA dobré hodnocení a nic tak nebrání zařazení dalšího ročníku soutěže do ME. O tom, zda podnik bude i součástí českého mistráku, se rozhodne v létě.

Foto Na Azorech se pilně testuje [FOTO]

13.05.2014 19:30, ME, Honza Froněk
Na Azorech se pilně testuje [FOTO]
Před další soutěží ME na Azorských ostrovech většina posádek pilně testovala přímo v dějišti soutěže. Náš kolega Pedro Silva poslal několik fotek z testu před soutěží, na kterém nechyběly ani české posádky.

Video Freddy Loix testoval Fabii R5 v Návarově [VIDEO]

07.05.2014 18:32, ME, Honza Froněk
Freddy Loix testoval Fabii R5 v Návarově [VIDEO]
A máme zde další video z testu Škody Fabia R5, která se stále zatím ukrývá pod hávem současné Fabie S2000. V hlavní roli testovacího pilota opět Freddy Loix, testovací lokace Návarov.

Článek Hudec pokračuje na Azorských Ostrovech

07.05.2014 15:10, ME, Jakub Hanzelka
Hudec pokračuje na Azorských Ostrovech
Martin Hudec, aktuálně druhý muž mistrovství Evropy Produkčních vozů, se zúčastní dalšího závodu šampionátu na Azorských Ostrovech. Na atraktivní šotolinové soutěži na ostrově Sao Miguel se představí s osvědčenou dvojicí, Petrem Pickou a Mitsubishi Lancer evo IX.

Článek 56 posádek se přihlásilo na Azory

07.05.2014 10:07, ME, Honza Froněk
56 posádek se přihlásilo na Azory
Pořadatelé další soutěže ME 2014 na Azorských ostrovech si pochvalují startovní listinu soutěže, která čítá celkem 56 posádek. To je o 14 více než loni a celkem na rally přijedou posádky ze 16 zemí včetně České republiky.

Článek Azorské ostrovy budou klíčovým podnikem ME minimálně do roku 2016

29.04.2014 22:03, ME, Honza Froněk
Azorské ostrovy budou klíčovým podnikem ME minimálně do roku 2016
Představitelé soutěže na Azorských otrovech a zástupci promotéra ME podepsali smlouvu o partnerství minimálně do roku 2016. Portugalský podnik ME se tak stává klíčovou soutěží šampionátu. Mimo to se diváci mohou těšit na živé televizní i internetové přenosy z letošního ročníku.

Článek Irské velikonoční vítězství Jana Černého

22.04.2014 17:19, ME, Radka Matthey
Irské velikonoční vítězství Jana Černého
Česká reprezentační posádka Jan Černý s Pavlem Kohoutem a Peugeotem 208 R2 mají za sebou velmi úspěšné velikonoční působení na Irské Rally „Circuit of Ireland Rally“, rally zařazené do seriálu mistrovství Evropy.

Článek Peugeot: Lámeme si hlavu nad problémy vozů v Irsku

21.04.2014 19:08, ME, Honza Froněk
Peugeot: Lámeme si hlavu nad problémy vozů v Irsku
První soutěž v Řecku byla pro nový Peugeot 208 T16 z říše snů, naopak druhé vystoupení v Irsku bylo pro francouzský tým noční můrou. Tým navíc teď tlačí čas, protože vozy odplouvají na Azorské ostrovy za necelé dva týdny a všichni si lámou hlavu nad problémy aut v Irsku.

Článek Irsko: Škodovka bere double

19.04.2014 19:11, ME, Honza Froněk
Irsko: Škodovka bere double
Tovární piloti Škody Motorsport Esapekka Lappi a Sepp Wiegand obsadili první dvě příčky v Irské rally. Po včerejším odstoupení Kevina Abbringa pro technické problémy Peugeotu 208 T16, stávkovala i technika Craiga Breena

Článek Irsko po první etapě: Lappi nebo Breen?

18.04.2014 21:49, ME, Honza Froněk
Irsko po první etapě: Lappi nebo Breen?
Esapekka Lappi drží po první etapě Irské rally první místo. Jeho dominance ale odpoledne lehce polevila a tři rychlostní testy vyhrál domácí Craig Breen. Jeho týmový kolega Kevin Abbring opět skončil kvůli technické závadě.

Článek Irsko: Po RZ 5 vede Lappi

18.04.2014 14:26, ME, Honza Froněk
Irsko: Po RZ 5 vede Lappi
Pilot Škody Motorsport Esapekka Lappi odkojený šotolinou vede po první sekci asfaltovou Irsku rally. Fin vyhrál všech pět rychlostních testů, přesto má za sebou piloty Peugeotu jen v pár vteřinách.

na první stránku   předchozí stránka  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21   další stránka   na poslední stránku